KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7014363
nr 701 4363
Blandteknik
Signerad, -1948, "Diana", 10x25
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2011
kl 17:54:24
6/6 16:59:26